Tajná policie EU bude na internetu hlídkovat proti politickým nepřátelům „evropské integrace“

23. listopadu 2012 v 11:24 | darny |  Události, komentáře a odkazy
Při projevu z roku 2006 sovětský disident Vladimir Bukovsky referoval o tajných dokumentech uchovávaných Politbyrem a Ústředním výborem. Tyto důvěrné dokumenty vyzrazovaly plán na přeměnu Evropy v totalitní super-stát.
EU přikračuje k čistce na internetu od jejích politických nepřátel
V roce 1989 během návštěvy delegace Trilaterální komise vyslané, aby přesvědčila Michaila Gorbačova, aby Rusko obrátil směrem ke globalistickým lichvářských žralokům ve Světové bance a MMF, řekl Gorbačovovi bývalý francouzský prezident Giscard d'Estain: "Nemohu vám přesně říci, kdy k tomu dojde - nejspíš během 15 let - ale Evropa bude federálním státem." To bylo několik let před podepsáním Maastrichtské dohody, která vytvořila Evropskou unii.
"Jak sakra mohl Giscard d'Estaing vědět, co se stane během 15-letého období?" zeptal se během své řeči Bukovsky. "A překvapení, překvapení, jak se stal autorem evropské ústavy? Velice dobrá otázka. Zavání to konspirací, nebo ne?"
Šest let po Bukovského odhaleních jsme svědky konečné fáze "evropské integrace", jelikož banksteři uspořádali ekonomickou krizi, která válcuje tento kontinent. V sobotu prezident České republiky Václav Klaus řekl The Telegraph, že politici "dvojí tváře" dláždí cestu k EU jako super-státu. "Potřebujeme si promyslet, jak obnovit svou státnost a svou suverenitu. To není možné ve federaci. EU by se měla hnout opačným směrem," řekl.
Dnes napsalo Zero Hedge:
Bohužel, co také není ve federaci možné, aby bankéři kontrolovaný orgán dělal peníze jen tak z ničeho, např. veřejný dluh, co naředí "společnou měnu" během procesu zachování iluze, že úvěrem tažený růst (což je ten jediný, který svět od příchodu Federálních rezerv viděl), může trvat navždy, i když všeho, co se děje, spočívá v rozpuštění suverenity spolu s destrukcí jednotlivých měn. Tohle je přesně to status quo, co např. výše zmíněné společnosti s ústředími ve 200 Západních zemích (tj. Goldman Sachs) chtějí.
"A to, čeho se přes status quo chce vždy dosáhnout je absence revoluce," vysvětluje Zero Hedge.
Aby se zajistilo, že revoluce se nebude vměšovat do banskterských snů o totalitní dominanci, je zapotřebí tajné policie.
V roce 2006 Bukovsky řekl, že EU ještě nemá svou vlastní KGB ani gulagy, ale že i to nakonec bude. "Současná ideologie Evropské unie je sociálně-demokratická, statictká a její velkou součástí je pořád politická korektnost. Velice bedlivě sleduji, jak se politická korektnost šíří a stává se utlačitelskou ideologií," řekl. Bukovsky a předpověděl "plnocenný Europol personálně vybavený bývalými oficíry ze Stasi nebo Securitate. Cokoliv se může stát."
Protože v roce 2012 využívá revoluce internetu jako nástroje informovanosti a organizace, stal se cílem EU aparátčníků a jejich nové tajné policie EU Stasi.
"Internet hraje ústřední roli a má velkou strategickou důležitost pro teroristy a extrémistické sítě. Tyto sítě ví, že propaganda je kritickým nástrojem k tvorbě financí, rekrutování přívrženců a podpory pro jejich případy v rámci komunit," deklaruje Projekt čistého IT, což je veřejně-soukromé partnerství (tudíž fašistické) "pro přímou spolupráci mezi členskými státy a internetovým businessem."
"Během uplynulého desetiletí ohromného globálního růstu Internetu, ovlivňovala např. Al-Káida extrémisty za vzrůstajícího využití tohoto média," vysvětluje webová stránka EU (poznámka: slovo "Al-Káida" je nyní zkratkou pro každého, kdo odporuje státu, např. "bílá Al-Káida"). "Internet a jeho rychlost a anonymita znamenají, že mohou v tomto procesu přispívat k radikalizaci jednotlivců. Jsou zde obavy o využití Internetu k teroristickým účelům … Je tu otázka, zda můžeme omezit dopad využití internetu k teroristickým účelům (organizování opozice vůči EU a obecně státu), aniž bychom postihli naši on-line svobodu? Tento projekt je tudíž založen na veřejně-soukromém dialogu (neboli korporativismu čili fašismu)."
EU pracuje na tom, aby ve spolupráci se svými "veřejně-soukromými" partnery z telekomů rozšířila donašečský systém ve stylu Stasi. EU "připravuje návrhy na 'polo' automatický systém detekce a tlačítek, co umožní uživatelům ohlašovat podezřelé aktivity na sociálních sítích a v chatovacích místnostech úřadům," jak uvádí The Telegraph. "To budou umožňovat chatovací boxy, e-mailové služby, SMS-kové systémy, sociální sítě, nákupní sítě, telefonování přes internetové protokoly a webová fóra, ti všichni musí mít flagovací (udavačské) systémy," uvádí zpráva vytvořená Projektem čistého IT.
Navíc se do sociálních médií integruje přímá policejní přítomnost. "Do toho bude patřit vlastnictví profilu, přidávání k uživatelským skupinám a dostávání zpráv na této platformě," uvádí dokument.
I ve Spojených státech pracuje vláda horečně pod pláštíkem kybernetické bezpečnosti na tom, aby internet přetvořila na zábavní platformu, kde jakýkoliv smysluplný politický dialog překračující restriktivně vymezené parametry stanovené státem - a vynucované veřejně-soukromým fašistickým aranžmá - nebude možný.
Poté, co se Senátu nepodařilo schválit tzv. legislativu o kybernetické bezpečnosti, vyhlásila Obamova administrativa svou vůli zase jednou porušit Ústavu a vydat vládní vyhlášku uvalující tuto legislativu jako imperiální dekret.

Překlad: Miroslav Pavlíček


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Aktuální články

Reklama