Nigel Farage: Vstupujeme do děsivého závěrečného dějství

26. září 2012 v 14:51 | darny |  Události, komentáře a odkazy
Člen Evropského parlamentu Nigel Farage pro King World News varoval, že "Vstupujeme teď do závěrečného dějství." Farage rovněž vyslovil výstrahu: "Kupíme tyhle obrovské problémy pro naše děti a vnoučata." Farage také diskutoval o zlatě, ale nejdříve je tu to, co musel říci o nadcházející krizi: "To, co se tu ve skutečnosti odehrává, je, že krize eurozóny se stává tak vážnou a tak chmurnou, že veřejné mínění po celé Evropě se rychle v každé zemi obrací proti tomuto projektu, proto to zkouší provést a zapečetit a celý ten projekt zkompletovat, než se všichni opravdu probudí a uvědomí si, co se to jejich jménem odehrává."


Nigel Farage pokračuje:
"O to jim jde. Nyní vstupujeme do závěrečného dějství v tom, co bylo 50-letým politickým projektem. Tohle všechno samozřejmě během následujících dvou let vstoupí do velice dramatického rozuzlení …"
"Pro ně znamená závěrečné dějství v podstatě zrušení národních států v Evropě, aby byl zcela zrušen jakýkoliv koncept národní demokracie a svěřenectví veškeré moci, všechny tyto atributy, co asociujeme s normálními zeměmi, to všechno bude vloženo do rukou této nové evropské politické třídy."
"Tahle imperiální ambice v tom byla už od samého počátku, ale až dosud byla skrytá. Musím říci, co se týče většiny Evropy jsem dost pesimistický. I přes skutečnost, že se nám tu na Severu odehrávají ty demokratické rebelie, to status quo drží v ruce bič a má to pod kontrolou v moc velké části Evropy. Ve většině Evropy budou s tím šíleným projektem pokračovat, jsou tu ale země, které se z toho osvobodí."
"Spojené království Velké Británie je v dobré pozici, i Česká republika bude možná mít tu odvahu, aby to zastavila. I Finsko dost možná bude mít vůli a odvahu to zastavit, myslím si ale, že většina zbytku se povleče dát v tom kurzu naprosté stupidity."
Farage rovněž pokračoval: "Kupíme tyhle ohromné problémy pro naše děti a vnoučata. Ty budou muset jednou ten účet zaplatit a my to v každém jednotlivém probíhajícím roce činíme dramaticky horší."
"Je tu naděje, a teď budu mluvit o Spojeném království, myslím si totiž, že ta nová smlouva, kterou navrhnou, je prostě tak extrémní, že Britský lid bude touto myšlenou naprosto zhnusen. Ten okamžik, kdy dostane britský lid v referendu příležitost se od toho osvobodit, se ve skutečnosti už přiblížil. Co se týče Britů si myslím, že v posledních pár týdnech se to tu šťastně vylaďuje, mám ale strach ze zbytku Evropy."
Farage, který býval pozoruhodně přesný ohledně svých predikcí týkajících se zlata, sdělil ještě tohle: "Po tom otřesu nám zlato zažilo docela pěkný odraz. Zrovna teď bych radši zaujal dlouhou než krátkou pozici, myslím si ale že trhy ještě potřebují strávit tyhle ohromné politické pohyby, které vidíme na globálním jevišti. Zrovna v tomto okamžiku je tu skutečný děs z toho, že by mohl do recese upadnout bankovní systém, falešně samozřejmě."
"Nevidím tedy, že by se zlato v tomto okamžiku někam rychle pohnulo. Můžete u něj ale zůstat dlouho, protože nakonec jsou tu ty problémy s dluhem, ty problémy s tiskem peněz a ty obrovské problémy s kapitálovou nepřiměřeností většiny našeho bankovního systému, a žádný z nich nepominul. V tomto okamžiku se na to trhy nesoustřeďují, ale zase k tomu přijdou, než bude příliš pozdě."
Ty výše uvedené informace jsou jen malou součástí úžasného interview s Faragem. Diskutoval o křehkém bankovním systému, konečném dějství, zlatě, typu chaosu, jaký lze očekávat, že se blíží, a mnohé další. Audio interview KWN s Nigelem Faragem je teď dostupné a můžete si ho vyslechnout KLIKNUTÍM ZDE.
Překlad: Miroslav Pavlíček
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 WilliamWar | E-mail | Web | 22. září 2017 v 17:06 | Reagovat

?Environment Essay Titles
Below are examples of IELTS Environmental creating task two questions.
Human activity has had a negative impact on plants and animals about the world. Some people think that this cannot be changed, whilst others believe steps could be taken to bring about a change.
Discuss the two and give your opinion. (Reported 2017, Academic Examination)
It is often explained that governments spend too a great deal money on projects to protect wildlife, though there are other problems that are added important?
Do you agree or disagree? (Reported 2017, GT Take a look at)
Some people think the right way to solve world wide environmental problems is to increase the value of fuel.
To what extent do you agree or disagree? (Reported 2017, Academic Examination)
Some people think an international car-free working day is definitely an effective way to reduce air pollution. Others think there are greater effective ways do to this.
Discuss the two sides and give your opinion. (Reported 2017, Academic Take a look at)
At the same time some people consider worldwide warming to be just about the most pressing environmental problem which we have on the moment, others believe that deforestation has a greater devastating impact on our world.
Discuss equally sides and give your opinion.
The government should reduce the amount of money spent on local environmental problems and instead increase funding into urgent and a lot more threatening issues these types of as world warming.
To what extent do you agree?
With increasing populations and ever growing urban centers, loads of countries are losing their natural beauty spots.
What benefits are there to protecting places of natural beauty?
How can this be solved?
Although more and more people value their public parks, this room could be greater useful for other purposes like as residential areas with the ever growing population or to cultivate company and boost economies.
To what extent do you agree or disagree with this?
With deforestation, urban growth and illegal hunting, a wide selection of animal species are becoming endangered as they lose their habitat and some are even threatened to the point of extinction.
Do you think it is important to protect animals?
What measures could possibly be taken to deal with this problem?
World wide warming is one particular in the biggest threats to our environment.
What causes world warming?
What solutions are there to this problem?
Both equally governments and individuals are spending vast quantities of money protecting animals and their habitat. This money could be far better spent dealing with fundamental issues in society this kind of as poverty and health care.
To what extent do you agree?
As a result of growth in some urban centers, the environment in those cities is deteriorating.
How could this issue be tackled by both equally the government and individuals?
Some people think that active environmental issues are world wide problems and should therefore be dealt with by the government at the same time others believe that these problems can only be tackled by individuals.
Discuss equally sides and give your opinion.
International environmental issues are the responsibility of rich nations not of poorer nations.
Do you agree with this opinion?
Plenty of people believe that world-wide environmental problems should be dealt with internationally rather than domestically.
What is your opinion?
Plenty of animals are being hunted to the brink of extinction in order to fulfil the demand and greed of mankind for decorative purposes at the same time as for other reasons, these types of as traditional medicine.
How can this issue be tackled?
Restricting air travel is the only way to prevent air pollution.
Reported essay questions are from students who have taken their IELTS exam. These questions may vary slightly in wording from the original question.
All Practice IELTS Essay Questions <a href=http://pro-music.pl/buy-a-masters-thesis/>http://pro-music.pl/buy-a-masters-thesis/</a>

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama