Česko - Vatikánská republika.

14. srpna 2012 v 17:23 | Štěpán Sekanina |  Události, komentáře a odkazy

Nejateističtější země světa bude živit nejen katolíky, ale i immámy?! Co se nám to parlamentní lůza snaží nakukat?

Tento článek na serveru Český rozhlas je jeden z mnoha příkladů, jak média manipulují s irelevantními fakty. Ačkoliv NDR už dávno neexistuje, v tomto článku autor velmi často a manipulativně operuje s tímto zaniklým státním útvarem, jakoby stále existoval. Ve stejné logice bych klidně mohl tvrdit, že v Kocourkovské Lhotě je 100% lidí věřících. Nebo v Absurdistánu Dagmar Havlová prezidentkou. Proboha ( nikoliv církevního! )... :DD
Motiv: Velmi průhledný. Pokud by si všichni ateisté uvědomili, co tento statistický fakt znamená, jak silnou symbolikou i legitimitou rozumu ( nikoliv slepé otrocké víry ) vládne, velmi pravděpodobně by se všichni katoličtí pašíci stěhovali do Vatikánu, na půdu které jediné jsou loajální. A to bezmezně.
Ano, jsou to média. Stále jedna a tatáž, která kontrolují a cenzorují jejich vlastníci. Která řídí tradičně "evropsky" - tedy bez skrupulí a jakéhokoliv citu pro nezávislost. Avšak narozdíl od politiků, v tomto prostředí se podobné prasárničky konají velmi obratně a sofistikovaně, zejména v motivačně-existenční rovině.
Neuvěřitelná prasárna Adolfa Jílka ( TOP09 )!
Jak nazvat člověka, který dělá z 80% české veřejnosti idioty?! Přibližme si výrok tohoto naprosto vyšinutého a velmi pravděpodobně korupcí zcela zdrogovaného blázna:
"Šilarův někdejší stranický kolega Jílek naopak církevní restituce hájil. Varoval, že pokud nebudou schváleny, může dojít k situaci, že církve nahlásí další a další duchovní, kterým bude dle stávajícího zákona stát povinen hradit mzdy. "Můžeme platit polovinu imámů z celé Evropy," prohlásil Jílek s tím, že stát v důsledku může hradit teroristická centra."
Takže rekapitulace faktů nejen z tohoto výroku:
1. Stávající zákon o tzv. církevních restitucích je ultimátní zákonná norma lobby církví, která vyhrožuje daňovým poplatníkům českého státu, že pokud nebude přijmuta ... nahlásí církve ( včetně muslimských v Česku! ), další a další duchovní, které bude stát vyplácet!
pozn.: ( Nevěděl jsem, že už dnes ( jako daňový poplatník ) vyplácím ze své mzdy část, která živí muslimy v této zemi! Nevěděl jsem, že českému státu můžou vyhrožovat církve tímto naprosto bezprecedentním způsobem v dějinách Česka! Nevěděl jsem, že Jílek ví o teroristických centrech! Nevěděl jsem, že TOP09 zřejmě s těmito centry spolupracuje! A pokud nespolupracuje, odkud má Jílek tyto informace?! )
2. Tzv. "církevními restitucemi" se odluka církví od státu NEKONÁ! Zkušenosti ze Slovenska potvrzují každý den, že církve čerpají ze sociálních fondů přinejmenším stejné množství finančních prostředků, jako v minulosti. Mají jiné názvy, jinou formu, ale stejný ( ne-li větší! ) dopad na slovenský státní rozpočet, než před jejich formou "vyrovnání".
3. Katolická církev ve vztahu k Vatikánu na území Česka je z hlediska hierarchizace, výkonu a direktivy působnosti srovnatelná se Sudetskými Němci, na území pohraničí předválečného Československa. Plní dnes stejné poslání, jako Sudetští Němci v pohraničí Československa. Tohoto faktu a nebezepčí si byla ostatně Československá republika velmi dobře vědoma. A T.G. Masaryk se nikdy neobával tento fakt sdělit , kdekoliv měl možnost. Diskutoval jej, upozorňoval a vedl nekonečné debaty nejen s veřejností, ale i se samotnými katolickými kněžími. Pod jeho přímým patronátem se oficializovala celá evangelická česká duchovní veřejnost.
4. Důvod, proč evangelíci (a zejména Českobratrská církev evangelická) mlčí je jen a pouze jediný: Také se opájí vidinou majetkového obohacení na daňovém poplatníkovi v nejateističtější zemi světa.
Geniálně vymyšlený plán mafie. Uplatíme všechny církve a v poměrné porci ta katolická dostane největší "spravedlivý" díl. K tomuto zvrácenému záměru mám ještě jednu připomínku. I já si pamatuji, že za komunistů existovaly Lidové noviny. A farář dělal to stejné co dnes. V kostele. Zatímco můj děd pracoval v uranovém dole, tihle lidé se měli stejně dobře, jako dnes. Až na pár výjimek, všichni!
A aby jsi milý čtenáři měl klidné spaní, ukážu ti v tomto blogu také opravdu ohavnou a ostudnou budoucnost: Česko - Vatikánskou republiku. Nejateističtější zemi světa!
viz.: www.cirkevrestituce.cz
Aha...tak se omlouvám za autory domény. Web nefunguje. Proč asi?! Možná proto, že by je všechny lidé hnali a hnali a hnali už opravdu ...hooodně daleko! Všechny. Protože tentokrát začínají církve dýchat každému z nás přímo na záda! V nejatestičtější zemi světa.
CHYREN v Praze 14.8.2012
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Aktuální články

Reklama