Srpen 2011

Dejme starší lidi do vězení a zločince do domovů důchodců!

18. srpna 2011 v 15:03 | darny |  Události, komentáře a odkazy
Následkem toho: by naši senioři měli denně přístup ke sprše, volný čas,
procházky, léky, pravidelné zdravotní a stomatologické kontroly.
Měli by nárok na kolečková křesla atd.
Dostávali by peníze, místo aby za ubytování platili.
Navíc by měli nárok na trvalý kamerový dohled, v případě pomoci by se jim
tedy
dostalo okamžité pomoci.
Jejich postele by byly dvakrát týdně převlékány, jejich prádlo a oblečení by
jim bylo pravidelně práno a žehleno.
Každých 20 minut by měli návštěvu dozorce a jídlo by dostávali až na pokoj.

Měli by zvláštní místnost, ve které by přijímali návštěvy své rodiny.
Měli by přístup do knihovny, tělocvičny, k fyzické i psychické terapii a
také do bazénu a dokonce právo na další bezplatné vzdělávání.
Na žádost by byly legálně bezplatně k dispozici pyžama, boty, pantofle a
další pomůcky.
Soukromé pokoje pro všechny s vlastní venkovní plochou obklopené velkorysou
zahradou.
Každý senior by měl právo na vlastní počítač, televizi, rádio a neomezené
telefonování.
Existovala by ředitelská rada, která by vyslechla a řešila stížnosti, dohled
by musel dodržovat kodex chování!

Zločinci by dostávali většinou studené, v lepším případě vlažné jídlo, byli by
osamělí a bez dohledu.
Světla by se vypínala ve 20 hodin, měli by nárok na jednu koupel týdně (pokud
vůbec!).

Žili by v malém pokojíku a platili za to 9000 měsíčně, bez naděje se
z toho dostat živí!

A konečně by byla spravedlnost pro všechny!


Zlatá lípa - komu, vrahům, teroristům?

17. srpna 2011 v 16:03 | darny |  Události, komentáře a odkazy
Zlatá lípa - teroristům, loupežníkům - vlastně je to složité jak je nazvat, ale bratři Mašínové jsou všechno možné jen ne hrdinové, proč? Ani ve válečném stavu není myslitelné, aby byl byť nepřátelský voják spoután, omámen a potom usmrcen podřezáním - na to myslí ženevská konvence.(Tak že tento odporný čin není nic jiného, než válečný zločin, pokud se budu dívat očima vrahů - byli jsme ve válce...) Jinak by to bylo v případě, kdyby onen policista třeba se zbraní byl zastřelen v přestřelce. Jenže jejich odbojová čnnost je značně pošramocena nákupem motorky a nábytku na uloupené peníze navíc oni vlastně usilovali jen o to, aby odtud mohli odejít, i za použití zbraní - no a bylo jim jasné že když odejít tak s potřebným kapitálem a tudíž se zabíjelo aby se loupily peníze. Kradly se zbraně které se použily při útěku z republiky. Komu tím ublížili, komu tím pomohli? Ublížili lidem které zabili, oloupili, ublížili své rodině a pomohli sami sobě. To je vše co dokázali. V dnešní době by člověk který by nesouhlasil se zrízením a to v jakékoli zemi a použil zbraň na to aby si opatřil prostředky se kterými by mohl z té země utéci, byl lupičem, nebo loupežným vrahem a za případné mrtvé při obstarávání peněz by mohl dostat i vyjímečný trest, rozhodně v podobném případě sadistického podřezání oběti. Asi by si k tomu měli něco říci i odbornící z oblasti psychiatrie. A tak si vlastně vrahy, kteří sloužili v cizí armádě a nepochybuji o tom, že kdyby se tato armáda střetla s tou naší, bez skrupulí by zabíjeli čechy jak na běžícím pásu, vyznamenáme prostřednictvím pana Vondry.... je to naprosto nepřijatelné v porovnání s lidmi, kteří nikdy žádná ocenění nedostali a bojovali za tuto zemi a možná je i následný režim perzekuoval ale oni zůstali dál, protože na rozdíl od bratrů Mašínů zůstali vlastenci.


Schwarzenbergu, nepatříš do vlády, ale do basy, zdefraudoval jsi republice stovky milionů korun !!!

2. srpna 2011 v 15:12 | darny |  Události, komentáře a odkazy
Schwarzenbergu, daroval jsi gruzínskému diktátorovi Saakashvilimu české, tehdy před půlrokem nákladně zmodernizované tanky. Dále jsi mu daroval střelivo a ruční zbraně ze skladů čs armády a raketomety Grad. To vše jako "nepotřebné" a symbolicky za 1 Kč. Gruzínský diktátor tanky použil na noční invazi do Osetie, přitom zmasakroval lehce ozbrojené mezinárodní jednotky OBSE, které dohlížely na příměří. Grady rozstřílel spící Cchinvali, plné civilistů. (Útok nerozlišujícími zbraněmi - Grady jsou neřízené - na civilisty je podle všech mezinárodních regulí válečný zločin). Poté, co Saakashvilimu byla rozprášena invazní armáda, jsi mu Trautenbergu ukradl v době krize ze státního 150 000 000 Kč na "humanitární" účely. SCHWARZENBERGU JSI VÁLEČNÝ ZLOČINEC A DEFRAUDANT !!!
Českou republiku jste za Topolánka znemožnovali svorně ve světě oba, právě Ty, Schwarzenbergu jsi největší přítel kosovskoalbánské drogové mafie a obchodníků s lidskými orgány unesených lidí, což nemá obdoby v Evropě od dob Mengeleho !
Uznal jsi je symbolicky na zasedání vlády v Teplicích u E55, jako politická děvka, která podrží každému za peníze. Dnes jedeš ve všech zlodějinách s Kalouskem, Vondrou, Blažkem, Bémem, Šťastným a ostatními modrými parazity. Knížecí slovo přestalo platit i pro skalní optimisty v cause Čunek. Orlík jsi získal podplacením soudu a chlubíš se tím. Porušil jsi zákony ČR !!!
SCHWARZENBERG JE OSTUDA A NEŠTĚSTÍM ČESKÉ REPUBLIKY !! Nepatříš do vlády, ale do basy a doufám, že tam také půjdeš !!!!