Velký podvod aneb Pět let poté II.

8. června 2007 v 19:03 |  Události, komentáře a odkazy
Mráz z Bílého domu
Další neméně zajímavou publikací je sice o rok starší, avšak vzhledem k finálnímu datu vzniku čerstvější, souhrn faktů kolem 11. září v knize Mráz přichází z Bílého domu, kterou sepsal na základě internetových podkladů Jiří Mašek. Za prací stojí nakladatelství Earth Save (www.earthsave.de) a Mráz vydalo v Praze v roce 2004. Své reakce na knihu můžete zasílat a objednávky zasílat mj. na e-mailovou adresu mraz@osud.cz.
Autor otvírá svůj příspěvek 11. září dvěma moudrostmi. Z latiny si přeložil známé tvrzení Kdo má moc, práva se nebojí a sám knihu věnuje v naději všem, kteří se domnívají, že jiný svět je možný, resp. všem, kteří zůstávají a zůstanou lidmi... Děkuje všem lidem, kteří se nenechají zastrašit. Mašek se narodil v roce 1970 a vyrůstal v rodině, kde jeho otec byl za svůj názor při událostech Pražského jara v roce 1968 perzekvován. Na politiku se tak již od mala díval s věcným a střízlivým pohledem. V roce 1999 založil internetový magazín OSUD.cz, který se později stal alternativním deníkem. V době vydání Mrázu z Bílého domu ho denně navštívilo přes 1000 čtenářů. Pečlivým několikaletým zkoumáním věcí a souvislostí nabyl Mašek dojmu, že věci nejsou takové, jako se na první pohled jeví a zejména pak prezentují veřejnosti. A tak na podnět přátel a kolegů vybral a doplnil část na internetu publikovaných materiálů o Georgi Bushovi ml. a dění kolem tzv. války proti terorismu, aby je pak soustředil právě do své publikace Mráz přichází z Bílého domu.
Bushovo přiznání
Víte třeba, že současný americký prezident prohlásil v Business Weeku z 30. 7. 2001, že Diktatura by byla setsakra snazší, o tom není sporu! ?! Neuplynulo ani 1,5 měsíce a tentýž muž se cestou diktatury, celosvětové diktatury, po podezřelých útocích na WTC a Pentagon vydal! Autor Mrázu se táže, zda tzv. válka proti terorismu není jen rozsáhlým a dlouho připravovaným spiknutím elity nadnárodních koncernů, tajných služeb a politických špiček nejvyspělejších zemí, kteří společně naplánovali globální totalitní režim - New World Order (Nový světový pořádek), co už vede k rozsáhlým ztrátám občanských práv a svobod...? Dozvíme se mj. i to, že útoky na WTC a Pentagon mohly být novým Pearl Harborem, o němž tehdejší americká administrativa také měla vědět dopředu a přesto proti Japoncům nezasáhla, aby dostala do rukou potřebný argument pro možný vstup USA do 2. světové války, který do té doby americká veřejnost striktně odmítala. Při 11. září 2001 nešlo sice (zatím) o novou světovou válku, ale válka proti terorismu nadnárodním zbrojařským koncernům a politikům na ně napojeným (zatím) bohatě dostačuje.
Otázky a nejedna odpověď
Mráz z Bílého domu přináší na 100 žhavých otázek podezřelých událostí a okolností kolem 11. září, dozvíme se pro leckoho stále ještě novinkové info o tom, že zatímco pradědeček současné hlavy amerického státu obchodoval s nacisty, Bush ml. nyní pokračuje v rodinných obchodech se Saúdy (a až donedávna i s rodinou bin Ládinů); nebude chybět rozbor spojenců USA čili info o židovské konspiraci, okultní pozadí války v Iráku včetně skutečného důvodu útoku na Irák a v neposlední řadě se dozvíte i jak zmanipulovat volby v USA. Také kam zmizely Bushovy vojenské záznamy, proč v USA i podle Eltona Johna panuje mccarthyovská atmosféra strachu aneb Jak se občané USA mění v otroky, jak se potlačují kritici Bushovy politiky, ale především samozřejmě podrobnosti kolem samotného 11. září 2001.
Proč bylo datum 11. září známo předem? Jak to bylo s výbušninami ve věžích WTC? Rozeberete si Příliš mnoho otazníků kolem letadel z 11. 9. i záhadu letu 93 (o kterém běží v současnosti v našich kinech zajímavý - sic psaný dle oficiální propagandy - polodokumentární snímek). Víte, proč manager řízení letového provozu zničil pásku s materiály týkajícími se unesených letadel z 11. září? Bylo WTC vystaveno záměrnému snížení dodávky energie o víkendu, který předcházel útokům? Jak to bylo se záhadnými převody milionů dolarů z kreditek krátce před zřícením WTC? Víc o všech těchto a spoustě dalších otazníků, nebo třeba i o zázraku mezi oběťmi z 11. 9., se z konkrétních pramenů dočtete v internetové svodce Jiřího Maška Mráz přichází z Bílého domu!
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 ocumjhluauj | E-mail | Web | 27. května 2009 v 21:09 | Reagovat

qRgeuO  <a href="http://vsmkrnklryew.com/">vsmkrnklryew</a>, [url=http://qebeludgprov.com/]qebeludgprov[/url], [link=http://pvrizboicbbw.com/]pvrizboicbbw[/link], http://avknyaewhcka.com/

2 balabán | 2. srpna 2010 v 0:18 | Reagovat

Současná populace je ve smyslu protokolů sionských mudrců viz např. http://poslusnost.wordpress.com/2008/03/30/protokoly-sionskych-mudrcu/ zcela ovládnuta sionistickými bankovními skupinami. Zlaté časy 1. republiky. Takřka na každém rohu existovali záložny, jejich členové se většinou znali nebo žili v blízkém okolí, někdo peníze vložil, jiný si je půjčil a vše obstaralo několik úředníků. Nějaké nadnárodní banky nikdo neznal. Z toho důvodu tyto nadnárodní sionistické bankovní skupiny hned po sametové revoluci zdiskreditovali jméno záložna nastrčenými figurkami jako byl např. bolševický do-----------lezec Krampol. A evropská unie - figurky v rukou těchto bank přijala tak komplikovaná pravidla pro provozování záložen, že jejich vznik je v evropě prakticky znemožněn, viz pořad na rádiu česko dne 26.6.2010 nyní již nedohledatelný. Ale přitom tuto bankovní sionisticko  teroristickou - viz nedávný útok izraelců na humanitární konvoj s následným postřílením několika humanitárních pracovníků - moc by bylo možno umravnit zcela nad slunce jasnou a jednoduchou věcí. Tou je citát v závěru filmu Zeitgeist Ademdum - viz např. www.zlo.cz : máte - li peníze ve velkých bankách - vyberte je. Vlastníte - li akcie velkých bank - prodejte je. A tato svět zotročující mašinerie se rozpadne jako domeček z karet. Kam až sahá hloupost pohanů - zejména američanů a evropanů, že se nechají takoto zotročovat ? Proč již naši volení zástupci dávno nepřijali jednoduchá pravidla pro vznik záložen ? Odpověď je zde http://poslusnost.wordpress.com/2008/04/21/cesi-a-zide/  jak je vidět všichni jsou sionistickými loutkami. Tak koho jsme to vlastně volili ? Topolánek na hrad a bůh s námi.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama