USA skutečnost I. ?

10. června 2007 v 11:28 | darny |  Události, komentáře a odkazy
1.Každý, kdo hovoří o jakémsi antiamerikanismu, by si měl připustit, že se musel ve světě napřed projevovat jakýsi amerikanismus.
2.Amerikanismus je produkován samotnou mocenskou strukturou USA, která za svůj NÁRODNÍ ZÁJEM prohlašuje mimo jiné vojenskou přítomnost po celém glóbu.
V 1983 vydal reportér New York Times, Charles Higham, knihu "Trading With The Enemy; The Nazi American Money Plot 1933-1949", ve které dokonce tvrdí, že vláda USA o tom věděla a tuto činnost jim vědomě ulehčovala.
Celkem 3 sady obsáhlých spisových dokumentů veřejně přístupných v Kongresové knihovně ve Washingtonu a v Národním archivu University v Marylandu vypovídají velice podrobně o historických skutečnostech, spojených s osobami Prescotta Bushe a George Herberta Walkera, jež se od poloviny 90. let "jaksi nenosí" v politice USA a dnes i v propagandisticky ovládaných českých médiích.
2. světová válka:
Americký zbrojní průmysl se pokouší financovat a hospodářsky podporovat Adolfa Hiltera!
Například právě dědeček současného presidenta USA - Prescott Bush a George Herbert Walker (Bushův tchán) prostřednictvím své banky Union Banking Corp. of New York a ve spolupráci s Frtitzem Thyssenem a Mannesmanem podporovali přímými finančními injekcemi a dodávkami průmyslových komplexů a zařízení nejen přímo Adolfa Hitlera, ale zejména jeho zbrojní průmysl, na nějž bylo vítěznými státy 1. světové války uvaleno tvrdé embargo! Tuto (jak nakonec konstatoval Americký nejvyšší soud) podvratnou protiamerickou činnost vyvíjeli až do roku 1942, kdy byli Nejvyšším soudem USA odsouzeni mmj. k osobní pokutě 1,5 milionů dolarů v případě Prescota Bushe. Nejeli v tom samozřejmě jen oni sami. Byli totiž jen kolečky v mašinérii zmíněného vojenskohospodářského sdružení zbrojařských koncernů, jimiž byli mnohdy i spolupodílníky:
Consolidated Silesian Steel Corporation a Upper Silesian Coal and Steel Company. Po okupaci Polska byli tyto dvě společnosti sloučeny v Consolidated Silesian Steel Corporation umístěné v blízkosti polského města Oswiecim, v jedné polské oblasti bohaté na suroviny. V této oblasti založil Hitler nechvalně známy Konzentrazionlager Auschwitz. USA firmy tedy vydělávaly i na otrocké práci vězňů v Auschwitz
1. sada dokumentace (povětšinou formální úřední povahy) vypovídá o vedoucím postavení a podílnictví Prescotta Bushe v mnoha společnostech spojených s přímým investorem Adolfa Hitlera - Fritzem Thyssenem.
2. sada dokumentace pak vypovídá (najmě prostřednictvím archivovaných novinových článků a zpráv) zejména o zadržení majetku Union Banking Corporation Prescotta Bushe a jeho obvinění, že účetními knihami jeho banky procházely prostředky Holland-Trading Corporation, Seamless Steel Equipment Corporation či Silesian-American Company, jež z podnětu Bushe a Walkera byly ovládány Thyssenovými a Hitlerovými lidmi a společnostmi.
3. sada dokumentace se pak týká válečných zločinů společnosti IG Farben, s nimiž byla jména Bush, Walker a Thyssen opět přímo spojena.
Kancelář Nuceného správce majetku pánů Bushe a Walkera současně vydala v roce 1942 zprávu, že od roku 1939 byly pozemky na nichž stály ocelářské továrny a doly, jež spravovali pánové Bush a Walker majetkem nacistické německé vlády a zjevně tedy byly prostředky pomoci nacistického válečného programu.
Prescott Bush byl nakonec zakladatelem mocné dynastie Bushů a ač sám jen o vlásek unikl kandidatuře na úřad samotného presidenta USA, jeho syn George a vnuk George Walker jeho sny o ovládání Ameriky nakonec splnili.
Je pikanterií, že již sám Prescott Bush (stejně jako jeho syn a vnuk) byl absolventem prestižní University v Yale a členem tajného studentského sdružení s názvem Skull and Bones (Lebka a Hnáty) jejichž znakem již tehdy byla lebka se skříženými hnáty v podobě, v jaké se až dlouho (několik desetiletí) poté objevovala na klopách a čepicích důstojníků Gestapa a SS!
Zde si dovolím malou odbočku: Snad nepřekvapí, že nejaktivnější současní čeští demagogové Tomáš Čáslavka, Daniel Truxa a Václav Voseček jsou členy vedení podivných sdružení s názvy: Mladí federalisté, Mladí liberálové a Mladí konzervativci, jejichž program vykazuje podivuhodné nesrovnalosti v oficiálních proklamaturách "demokracie" a v jednotlivostech pak svými vyjádřeními demokracii jako takovou přímo popírají! - Jak se snoubí Čáslavkův podpis pod "Petici pro přijetí Evropské ústavy" s jeho snahami přesvědčit českou veřejnost, že rozbití EU vlivem USA je v jejím zájmu je nasnadě. Ta podobnost s tajnými spolky v Yale je až zarážející...
Čím se provinili dva 16 letí kluci,Kevin Ives a Don Henry,když je nechal George Walker Bush v roce 1987 "popravit", protože se stali nechtěnými svědky překládky drog v arkansaské Meně, které pašoval pravděpodobně pro Georgea Walkera Bushe(jeho zbrusu nové tajné telefonní číslo přímo na stůl Guvernéra Texasu měl ve svém notesu nalezeném u něj i po jeho následné vraždě v rámci "zahlazování stop")bývalý agent CIA Barry Seal a z prodeje těchto drog pak George Herbert Bush financoval a nákupem sovětské výzbroje ve Varšavě vyzbrojoval v rámci CIA nejen bojovníky dnešní Al Kajdá,ale i někdejší hondurasské,nikaragujské Contras?A je to náhoda,že prokurátorka,která opětovně případ obou zavražděných pubescentů v roce 1993 otevřela v souvislosti s vraždou Barryho Seala byla následovně nejen sesazena(zásahem Georgea Herberta Bushe)z funkce státního zastupitelství,ale postupně jí byla zkázána veškerá právnická činnost a šerif,který jí pomáhal vést vyšetřování případu byl obětí útoku dopisu se spórami Sněti Slezinné, jako mnoho údajných "obětí terorismu" v USA po roce 2001?
Jak to myslel William Casey (někdejší ředitel CIA pro Střední a Blízký východ),když na začátku 80.let na kameru provolával: "Let´s go, friends! I wanna see Russian blood!"a přitom objímal kolem ramen dnešní bojovníky Al Kajdá v době, kdy pod přímým velením Georgea Herberta Bushe(tehdejšího generálního presidenta CIA)cvičil s pomocí Pákistánské tajné služby a MI6 nejen v Afgánistánu,Pákistánu a Sudské Arábii,ale i přímo na rozlehlých skotských pláních?
Proč bylo nutné odstranit zhovadilý režim Talibánu sanací bezmála 20.000 civilistů,když ještě v roce 1993 byl tentýž režim dotován přímými platbami 4 miliardy dolarů ročně ze státního rozpočtu USA?
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama